0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

3D паркани

img

3Д паркани – це вироби, які в силу своїх характеристик, ергономічності і бездоганного зовнішнього вигляду, сьогодні користуються великою популярністю. Така огорожа стане не тільки надійним захистом вашої ділянки, але також додасть території естетичності. Не зайвим буде зазначити, що по міцності вони не поступаються кованим, ось тільки вартість 3Д зборів в Україні на порядок нижче.

Переваги 3D зборів

При виборі секційних огорож, дуже часто покупці віддають перевагу саме 3Д парканам від виробника, так як вони мають цілий ряд позитивних характеристик.

  • Легкість і висока міцність конструкції. Об’ємність вироби досягається завдяки V-образним вигинів. Саме такі сполуки роблять конструкцію міцною і надають їй довговічності.
  • Надійне антикорозійне покриття. На поверхню металу наноситься спеціальне напилення, до складу якого входить цинк. Це виключає утворення іржі і передчасну порчу металу.
  • Відносно невисока ціна. Якщо порівнювати зварений металевий паркан з цегляним або кованим, перший варіант буде самим бюджетним.
  • Купити паркан від виробника в форматі 3Д буде правильним рішенням, тому що такий виріб за технічними характеристиками не поступається своїм аналогам, але забезпечує території хороший огляд, правильний обдув і безперешкодне надходження світла до рослин.

Що стосується терміну служби, секційний паркан 3Д буде надійною огорожею ділянки не менше ніж п’ятдесят років. Перш за все, це досягається завдяки якісному антикорозійного покриттю, яким можуть похвалитися далеко не всі зварні огорожі.

Особливості монтажу 3Д зборів

Монтаж зварних парканів, як правило, не вимагає великих витрат сил і часу. У більшості випадків етапи установки включають в себе наступні пункти:

  • Попередня розмітка території.
  • Установка стовпів разом з заглушками – ці пластикові елементи запобігають потраплянню в конструкцію води і бруду.
  • Збір секцій і з’єднання їх зі стовпчиками.

Після того як конструкція зібрана, її необхідно вирівняти і залити стовпи бетонною сумішшю.

Технічні показники 3Д зборів

Секційні паркани виготовляються з металевих круглих прутів, діаметром від 3-х до 8 мм. Сучасний матеріал є високоміцним, а також стійким до впливу зовнішніх негативних чинників і погодних умов.

Для того щоб значно підвищити стійкість сталі, матеріал покривається спеціальним оцинкованим напиленням. Це дає можливість захистити його не тільки від корозії, але і від ультрафіолету, бруду і вологи.

Верхній полімерний шар. Таке покриття наноситься зверху на оцинковане напилення. Полімер забезпечує естетичний зовнішній вигляд і робить 3Д паркан максимально привабливим. Крім цього, такий захист запобігає утворенню подряпин, сколів та інших пошкоджень на поверхні оброблених прутиків.

img

Де можна купити 3Д сітку в Україні?

Вирішивши встановити надійний паркан, зверніться до менеджерів «Міра Груп». Ми пропонуємо якісну продукцію від виробників, яку ви зможете застосовувати не тільки на території приватної садиби, а й для огородження шкіл, дитячих садків, спортивних майданчиків.

Щоб оформити замовлення, залиште повідомлення на сайті або зв’яжіться з нашими представниками по телефону. Ми розповімо про всі особливості того чи іншого варіанту, а також допоможемо визначитися з вибором продукції.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо