0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Аксесуари

img

Встановлення будь-якого забору, крім капітальних секцій, вимагає наявності певних кріпильних аксесуарів. Додаткові кріплення необхідні не тільки для стійкості огорожі, але і для її ергономіки і естетичного зовнішнього вигляду.

Асортимент аксесуарів для заборів

Кріплення для парканів повинні бути міцними. Для того, щоб забезпечити виробу високу зносостійкість, використовуються елементи кріплення з оцинкованої листової сталі з нанесенням спеціального полімерного шару. За умови дотримання технології виготовлення, сталеві аксесуари будуть служити не менше п’ятдесяти років.

В каталозі Міра Груп можна знайти такі елементи кріплення для парканів:

  • Наконечник Y-подібний. Цей виріб виготовлено з листової сталі з нанесення двох шарів (оцинкованого і полімерного). Кріпильний елемент представлений в двох розмірах – 60х40 мм і 80х60 мм.
  • Наконечник Г-подібний. Для забезпечення максимальної безпеки в наконечник вмонтовано колючий дріт. Розмір наконечника може бути 60х40 мм і 80х60 мм.
  • Збірна основа. Даний аксесуар використовується для надійної установки кріпильних стовпів. Кріплення призначене для стійок розміром 60х40 мм.
  • Кріпильний набір Класик. Дане кріплення призначене для прикріплення панелей до стовпів Класик. Розмір кріплення може бути 60х40 мм і 80х60 мм. Для виключення швидкого зносу вироби зверху на оцинковане покриття сталі нанесено шар якісного полімеру.

Крім перерахованих кріплень в каталозі компанії Міра Груп можна знайти такі елементи, як набір кріплення «ПРОМ», набір кріплення «ЩИТ», кліпси з’єднувальні та короба. Всі пропоновані вироби відрізняються високою якістю, зносостійкістю і тривалим терміном експлуатації.

За допомогою кріпильних аксесуарів можна з легкістю закріпити колючий дріт на секційних підставах. Головні особливості даних виробів – це надійність, висока якість і довговічність.

Чому варто обрати саме аксесуари від компанії Міра Груп?

Встановлюючи паркан на присадибній території, спортивному майданчику або на іншому об’єкті, зупиніть свій вибір на продукції нашої компанії. Фахівці Міра Груп допоможуть визначитися з вибором огорожі, а також запропонують максимально ергономічні аксесуари, які стануть не тільки надійним захистом, але і оригінальним доповненням вашої огорожі.

img

Переваги наборів аксесуарів для систем огорожі

Сучасні кріпильні системи – це не просто надійний захист вашої присадибної території. За допомогою даних елементів можна створити в дійсності ергономічну конструкцію. Іншими словами, пропоновані кріплення для заборів – це невеликі елементи, які перетворюють окремі секції в цільну огорожу. Крім цього, варто виділити наступні переваги огороджувальних кріплень:

  • Висока міцність і тривалий термін експлуатації. Якщо говорити про термін служби, елементи кріплення для заборів служать не менше п’ятдесяти років. Завдяки надійному оцинкованому і полімерному покриттю, метал не псується і на його поверхні не утворюється корозія. Навіть за умови відсутності належного догляду метал не пошкодиться і не втратить свій зовнішній вигляд протягом тривалого періоду часу.
  • Стійкість до нестабільних погодних умов. Встановлюючи спеціальні кріпильні елементи, можете бути впевнені в тому, що дані вироби не зіпсуються навіть при впливі сильного вітру, морозу або вологи. Якщо все ж секція ушкодилася, відновити такий паркан буде на багато дешевше, ніж бетонний або кований.
  • Простота монтажу. Для того, щоб встановити аксесуари для заборів не потрібна спеціальна техніка. Досить слідувати простим рекомендаціям, наведеним в інструкції до аксесуарів.
Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо