0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Габіони

img

Оформлення присадибної ділянки – це комплексний процес, який вимагає від оформлювача знань і навичок в даній області. При облаштуванні території часто використовуються найрізноманітніші конструкції і пристосування. До таких виробів відносяться габіон паркани. Такі вироби є не тільки красивими, але і практичними. Отже, габіон може служити прикрасою і своєрідним захистом присадибної території.

Сфери використання сітчастих габіонів

Габіони являють собою сітчасті каркаси, наповнені природними або іншими матеріалами. Сфера застосування даних виробів досить широка:

  • Зміцнення берегової лінії річок, водосховищ, озер. Сітка зварна з твердим наповнювачем дає можливість не тільки зміцнити берег від розмиву, а й надати пляжу естетичності. Прибережні габіони часто декоруються живим мохом, травою, яскравими квітковими композиціями.
  • Так як сітчасті конструкції з твердим вмістом є стійкими до розмивання, купити габіони можна для зміцнення дамб, гребель і підземних тунелів.
  • Габіони, наповнені каменями, є відмінним зміцненням схилів біля залізничного полотна, мостів та інших наземних споруд.
  • Ландшафтні конструкції. Купити декоративні габіони дуже часто рекомендують для облаштування присадибних територій. Такі короби з камінням стануть не тільки оригінальною прикрасою місцевості, а й надійною підпорою стін малих архітектурних будівель.

У чому полягають переваги габіонів?

Купити готові габіони для облаштування території буде правильним рішенням, тому що ці металеві конструкції мають цілу низку позитивних характеристик:

  • Висока міцність і стійкість до значних навантажень, навіть при сильному натисканні сітка не розірветься. Крім цього, навіть при утворенні корозії, сітка не зруйнується і не деформується.
  • Повітряно-і водопроникність. Так як між сіткою і твердим наповнювачем утворюються мікрощілини, повітря і волога не застоюються всередині конструкції. Це говорить про те, що внутрішній наповнювач габиона не буде накопичувати вологу і бруд, що може привести до ризику виникнення гідростатичною навантаження.
  • Тривалий термін експлуатації. Так як металеві короби виготовляються з високоякісного дроту, яка показує високу стійкість зовнішніх негативних факторів, габіон буде надійним зміцненням протягом багатьох років. Між камінням починає наростати мох і трава, що робить сітку з камінням справжнісіньким моноблоком. Даний процес займає приблизно п’ять років, після чого ваше огорожу точно нічого не зруйнує.
  • Доступна вартість. Якщо порівнювати металеву сітку з кам’яним наповнювачем, з кованими або кам’яними огорожами, перший варіант обійдеться на порядок дешевше. Крім цього, за зовнішніми показниками габіон не поступається своїм дорогим аналогам.

Переваг у таких виробів досить багато. Але, перш ніж купити сітку для габіонів, варто визначитися з її наповнювачем.

img

Що можна помістити всередину металевої решітки?

Вид наповнювача самим прямим чином залежить від того, які функції повинен виконувати габіон. Універсальні конструкції найчастіше наповнюються камінням грубого дроблення. Крім цього, для цієї мети можуть використовуватися такі мінерали, як граніт, мармур, базальт і кварц.

Щоб замовити габіони високої якості з наповнювачем на ваш смак, зверніться до менеджерів компанії «Міра Груп». Ми допоможемо визначитися з вибором продукції від виробника, а також порекомендуємо варіант, який буде максимально прийнятним саме для вашого проекту.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо