0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Хвіртки, Ворота

img

Яким би гарним не був ландшафт у дворі, перше враження завжди створює огорожу території, особливо вхід. Ворота з хвірткою всередині, в силу своєї компактності і функціональності, все більше користуються попитом. Даний варіант є не тільки ергономічним, надійним, але і доступним.

Ключові функції воріт і хвірток

Відкатні ворота з хвірткою є надійною перешкодою для зловмисників, тварин та інших бажаючих проникнути на чужу територію. Крім цього, металеві огорожі абсолютно невибагливі в монтажі, що не передбачає у господаря наявність будь-яких надприродних знань і умінь в цій галузі.

За способи виготовлення хвіртки і ворота діляться на наступні типи:

  • Глухі. Виріб часто проводиться з того ж матеріалу, як і паркан. У більшості випадків це профнастил. Така огорожа дає можливість господарям почувати себе в безпеці, як за кам’яною стіною.
  • Ажурні. Частина забору, яка відкривається, виготовляється з прутиків, що утворюють цілісну конструкцію. Такі хвіртки відмінно пропускають сонячне світло, повітря і вологу, що неоціненно для рослин, які ростуть близько огорожі.
  • Комбіновані. Такі ворота і хвіртки поєднують в собі глуху і ажурну частини. Найчастіше низ воріт не просвічується, а зверху приварені металеві малюнки, вензелі та інші прикраси.

До того, як купити ворота з хвірткою, варто визначитися з тим, який виріб буде максимально гармоніювати з дизайном присадибної території. Від цього буде самим прямим чином залежати не тільки зовнішній вигляд вашого огорожі, але і ціна виробу.

Переваги зварних воріт і хвірток

Виробники в Києві сьогодні пропонують покупцям велику різноманітність огорож з металу. Якщо ви вирішили купити зварену хвіртку, ви точно оціните її переваги.

  • Висока міцність і тривалий термін експлуатації. Металеві вироби покриваються спеціальною фарбою, яка запобігає утворенню іржі навіть при постійній взаємодії з вологою, морозом і сонцем.
  • Ергономічність. Зварні хвіртки і ворота без проблем поєднуються з самими різними дизайнерськими відступами. При складанні проекту замовник може внести свої корективи і виготовити ворота, які будуть поєднуватися з парканом, решітками на вікнах і іншими елементами, використовуваними в оформленні присадибної території.
  • Можливість вибору висоти закритої частини і ажурного доповнення. При бажанні ваші ворота можуть бути прозорими і такими, через які не видно буде, що відбувається у дворі.
img

Як вибрати місце установки воріт і хвіртки?

Для зручності використання конструкції ворота з вбудованою хвірткою краще розміщувати в тій частині забору, яка знаходиться максимально близько до входу в будинок. Кращий варіант установки – це вхід у двір, який без перешкод проглядається з дверей будівлі.

Якщо ділянка має великі розмірні показники, варто задуматися про установку двох хвірток. Один вихід буде парадним, а другий можна зробити підсобним. Що стосується воріт, дану конструкцію краще встановити в тій частині, де передбачений заїзд автомобіля і велика площа для входу.

Щоб дізнатися ціну орних воріт з хвірткою і інших варіантів, залиште запит на сайті компанії «Міра Груп». Наші менеджери запропонують відповідні варіанти, згідно з вашим проектом оформлення присадибної огорожі.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо