0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Колючий дріт

img

Для забезпечення безпеки важливих об’єктів розроблено велику кількість захисних засобів. Однією з таких розробок є колючий дріт. Огороджувальний виріб являє собою металеву стрічку з захисним армуючим покриттям. Колючий дріт на паркан купується для огорожі заводів, аеродромів, вокзалів та інших державно важливих територій.

Одноосновний або двоосновний колючий дріт

Виробники захисних виробів з металу пропонують сьогодні купити колючий дріт двох типів – одноосновний або двоосновний. Перший варіант виготовляється зі стрічки діаметром 2.8 мм з оцинкованим напиленням. По всій довжині мотка на основу дроту намотуються металеві відрізки, діаметр яких становить 2 мм.

Що стосується двоосновної варіації захисної огорожі, замість одного шару металевого шнура використовується два, сплетені воєдино. Інші характеристики у двоосновного дроту такі ж, як і у одноосновного.

Переваги мотків з колючим дротом

У порівнянні з іншими захисними огородженнями, дротові колючі стрічки мають наступні якості:

  • Дротяні вироби у вигляді Егози практично не піддаються корозії. На поверхню металевого дроту наноситься спеціальне оцинковане напилення, яке робить метал стійким до негативних впливів навколишнього середовища. Крім цього, метал можна перекусити за допомогою плоскогубців або піддати деформації.
  • Розмотаний моток являє собою своєрідну спіраль, тому захисний елемент можна розтягнути в вигляді пружини по периметру будь-якого об’єкта.
  • Легкість монтажу. Так як металева стрічка має відносно невелику вагу і примітивну конструкцію, розтягнути моток без проблем можна своїми силами без залучення професіоналів та спеціальної техніки.
  • Широкий спектр застосування. Такий дріт може встановлюватися не тільки на поверхні бетонного покриття або на відкритому грунті. Захисний елемент з легкістю розміщується по горизонтальному краю паркану, на даху і інших об’єктах.
  • Доступна ціна колючого дроту. Якщо порівнювати вартість захисної огорожі з тривалістю і якістю його використання, можна сказати, що дріт ви отримаєте практично задарма.

Крім всіх перерахованих переваг, варто виділити ергономічність захисного елемента. Оскільки діаметр металевого шнура і шипів невеликий, зовнішній вигляд вашого об’єкта не постраждає.

img

Особливості установки колючого дроту

Як було зазначено вище, металева огорожа не вимагає комплексного монтажу. Для її установки досить дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Розмітьте територію, де будуть розміщуватися металеві опори.
  • При установці стовпів використовуйте бетонну суміш високої якості. Глибина лунки повинна становити не менше 0.6 м.
  • Для додаткової фіксації до опор привариваются вушка з металу. Відстань між цими елементами становить до 20 см.
  • Розтяжка проводиться у вигляді рядів. Кріпиться колючий дріт до проушинам за допомогою скоб з металу.
  • При необхідності додаткового захисту об’єкта до металевій стрічці з шипами можна провести електрику, позначивши небезпеку ураження струмом спеціальними табличками.

Щоб дізнатися детальну інформацію про продукцію, зверніться до представників компанії «Міра Груп». Ми зробимо попередній прорахунок вартості відповідно з вашим проектом і іншими особливостями об’єкта.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо