0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Мобільна огорожа

img

Мобільні огорожі – це невеликі переносні секційні загородки, які використовуються для тимчасового обмеження доступу до небезпечних ділянок та іншим закритим територіям. Переносні огорожі виготовляються з урахуванням того, що конструкція буде використовуватися неодноразово для найрізноманітніших потреб. Отже, сьогодні на ринку представлені різні варіації мобільних огорож, які можуть використовуватися для широкого застосування.

Переваги бар’єрів безпеки

Головна особливість переносних огороджень – це те, що такий паркан можна звести швидко і практично де завгодно. Крім цього, такі вироби мають свої позитивні сторони:

  • Конструкції мобільних зборів повністю прозорі. Незалежно від того, який тип огорожі ви оберете, крізь нього буде чітко проглядатися навколишня територія, що значно спростить контроль над усім, що відбувається на огородженому об’єкті.
  • Мобільні металеві огорожі стануть ергономічним доповненням будь-якого інтер’єру. Складові переносного забору зроблені настільки якісно, ​​що така перегородка з легкістю може певний час виконувати функції капітального паркану.
  • Монтаж тимчасового мобільного огорожі не відрізняється складністю. Для того щоб встановити таку перегородку, не потрібно залучати спеціальну техніку.
  • Відносно невелика вага. Як правило, мобільні огорожі є легкими і не займають багато місця при транспортуванні. Це говорить про те, що доставка забору-бар’єру на об’єкт не потребують спеціального транспорту і додаткових фізичних зусиль.
  • Мобільні огорожі можуть виготовлятися з високоміцного пластика або металу, що позитивно відбивається на стійкості матеріалу до впливу навколишнього середовища. Переносні огорожі відмінно витримують спеку, мороз і вологу, не втрачаючи свій первинний зовнішній вигляд навіть після тривалого використання на відкритому повітрі.
  • Так як конструкція є міцною і стійкою, встановити мобільний паркан можна навіть на території, де спостерігається підвищена вітряність.

Для того щоб спростити монтаж мобільних огорож, їх секції оснащуються спеціальними ніжками. Це необхідно для того, щоб надати виробу стійкості при установці його на асфальті або грунті.

Де можна купити мобільний огорожу?

Щоб отримати розрахунок вартості по вашому проекту, зверніться до представників нашої компанії. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором огорожі, а також роз’яснять всі переваги і особливості того чи іншого варіанту.

img

Де використовуються мобільні паркани?

Безпека, компактність і високу якість – головні характеристики пересувних перегородок. Такі вироби найчастіше застосовуються для:

  • Регулювання потоку пішоходів на територіях, де спостерігається масове скупчення людей (концертні майданчики, стадіони, фонтани, площі та інші.)
  • Безпеки людей на небезпечному аварійній ділянці дороги. Поліцейські часто встановлюють мобільні огорожі там, де існує небезпека зіткнення автомобілів.
  • Обмеження місць, де проводяться ремонтні роботи, спрямовані на відновлення дорожнього покриття.
  • Огородження території, де планується проведення будь-якого масового заходу.

Якщо необхідно встановити портативний парканчик для огорожі спортмайданчика, робити це не рекомендується, тому що така перегородка не відповідає вимогам безпеки, відповідним даному об’єкту.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо