0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Огорожі для спортмайданчиків

img

Спортивний майданчик – це територія, яка повинна забезпечувати повну безпеку людям, які на ній тренуються. Зробити це допоможе надійне огородження. Найчастіше для цієї мети використовується зварна сітка у вигляді панелей, зафіксованих на стовпах опорах. Такі паркани для спортивних майданчиків відмінно протистоять зовнішнім негативним факторам, є довговічними і коштують відносно недорого.

Переваги зварних огорож для спортмайданчиків

Спеціальні огорожі для спортивної території мають ряд незаперечних переваг:

  • Сітка для огорожі дитячих майданчиків дає можливість уникнути травматизму при контакті з парканом. Це досягається завдяки тому, що зварна сітка не має гострих насічок.
  • Зварна огорожа витримує будь-які навантаження. Встановивши такий паркан, можете не турбуватися про те, що сітка зігнеться від удару м’яча або несподіваного падіння на неї людини.
  • Паркан для огородження спортивних майданчиків забезпечує повну циркуляцію повітря. На такій території не виникнуть проблеми, пов’язані з нестачею кисню.
  • Невисока ціна. Паркани для дитячих майданчиків в Україні є одним з найекономічніших і практичних варіантів огорожі.

Крім перерахованих характеристик, варто звернути увагу на те, що такі зварні огорожі можуть експлуатуватися не менше 25 років. При виборі металевих панелей зі спеціальним оцинкованим напиленням огорожу буде роками експлуатуватися при будь-яких погодних умовах, і на його поверхні не буде утворюватися корозія, відколи й інші ушкодження.

Різновиди сіток для огорожі території

Сталева сітка без нанесення оцинкованого напилення. Вибір діаметра прутів залишається на розсуд замовника. Таке огородження є одним з найекономічніших варіантів. Але, що стосується зносостійкості, через швидке утворення корозії, сітка без напилення служить не більше 10 років з моменту установки на спортивному об’єкті.

Сітка з оцинкованим шаром. На відміну від попереднього варіанту, шар оцинковки не дає металевим пруткам іржавіти під впливом вологи. Термін експлуатації такого огородження становить не менше 25 років.

Огорожі, що забезпечують безпеку об’єкта. Такі паркани можуть оснащуватися гострими елементами, а також мати різний діаметр клітинки і тип конструкції в залежності від вимог замовника. Для огородження спортивних майданчиків такі огорожі використовуються рідко. Але, при необхідності, їх також можна встановити.

img

Якою має бути спортивна огорожа?

Паркан спортивного майданчика повинен відповідати певним технічним вимогам, а також мати такі характеристики:

  • Висока міцність. Щодня територію спортивного майданчика відвідує велика кількість людей. Це говорить про те, що паркан повинен бути стійким до самих різних механічних навантажень.
  • Безпека об’єкта. Незважаючи на те, що огородження спортивних майданчиків високі і стійкі, при необхідності сітку можна встановити в два ряди.
  • Ергономічність. Паркан спортивного майданчика повинен відповідати архітектурі території.

Огорожа для спортивного майданчика за ціною, яка вас приємно здивує, можна замовити в «Міра Груп». Наші менеджери допоможуть зробити розрахунок вартості відповідно до вашим проектом. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про нас і нашої продукції, залиште повідомлення на сайті або зв’яжіться з нашими представниками по телефону.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо