0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Огорожі ДЕКО

img

Деко – це тип огорожі, яке з’явилося на ринку відносно недавно. Раніше в якості зборів на самих різних територіях люди воліли встановлювати дерев’яні або кам’яні огорожі, які характеризуються не тільки тривалим терміном експлуатації, але і досить високою вартістю. Сучасні металеві паркани є справжньою знахідкою в силу високої якості, зносостійкості і доступною вартості.

Секційна огорожа типу Деко являє собою набір металевих труб з нанесенням спеціального оцинкованого шару і полімерного покриття. Така обробка виключає утворення корозії на металі, а також забезпечує термін служби огорожі не менше 20 років з моменту установки на об’єкті.

Області використання секцій Деко

Сфери застосування Деко дуже різноманітні. Дана модель забору може використовуватися для захисту будь-якої території:

  • Дачна ділянка. Встановлення огорожі з секцій не потребує складних професійних навичок. Це говорить про те, що встановити таку огорожу цілком можливо своїми силами.
  • Паркан із секцій стане кращим рішенням для огорожі паркової зони. Деко забезпечує території відмінну циркуляцію повітря, хороший огляд і високий рівень безпеки.
  • Спортивні майданчики, дитячі садки, школи. Великий вибір металевих огорож надає можливість підібрати Деко відповідно до вимог безпеки і особистими уподобаннями замовника.
  • Автомобільні стоянки. Логічно, що паркан на парковці повинен бути металевим. Таке огородження забезпечить високий рівень захисту автомобілів, що є ключовим при виборі секційної огорожі для даної території.

Для того щоб огорожа Деко довго і якісно виконувало свої головні функції, необхідно відповідально підійти до вибору виробу. Тільки за цієї умови огорожу стане самим справжньою окрасою території і забезпечить їй повну безпеку.

Переваги огорож Деко від виробника

  • Деко відрізняється оригінальністю і ергономічністю. З першого погляду може здатися, що зварні секції прості і нічим не прикметні. Але відразу після установки огорожі ви побачите, як територія перетвориться і набуде абсолютно новий зовнішній вигляд.
  • Висока зносостійкість. Метал покритий спеціальним оцинкованим шаром з подальшим нанесенням полімеру. Це виключає утворення на його поверхні тріщин, сколів та інших пошкоджень. При будь-яких експлуатаційних навантаженнях огорожі Деко служать не менше 25 років, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд.
img
  • Максимальний рівень захисту. Паркани такого типу можуть встановлюватися для забезпечення безпеки будь-якої території. За таким парканом ви будете себе почувати в безпеці на дачі, в приватному будинку, в санаторії, на спортивному майданчику. Саме Деко найчастіше вибирають для огорожі дитячих садків і шкіл, що дозволяє батькам не турбуватися про безпеку дітей.
  • Циркуляція повітряних потоків. Зварне огорожу часто вибирають для установки в саду і на городі. Так як між прутами є певна відстань, рослини за таким парканом отримують максимальну кількість сонячного світла і повітря.

Широкий вибір секційних парканів представлений на сайті «Міра Груп». Зверніться до наших менеджерів для попереднього прорахунку вартості огороджень відповідно до індивідуального проектом, технічним вимогами і ваших особистих переваг.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо