0800336512

Задайте питання продавцеві

Залиште свій номер телефону, якщо хочете, щоб з вами зв'язалися як можнго швидше.

Розробка сайту WG-Studio

Сітка ДФЛ

img

Сітка ДФЛ – це сучасний варіант огорожі, який є гідною альтернативою традиційним матеріалам. Сітка оцинкована шарнірного типу, в силу особливостей плетіння, створює конкуренцію таким звичним огорож як рабиця, зварна та інших види дротяних сіток.

Особливості шарнірної сітки

Сітка ДФЛ має головна відмінність – різна висота клітинок. Чим вище піднімається огорожа, тим більше стають її квадрати. Як правило, для огородження це не несе ніякої втрати, але дає можливість значно заощадити матеріал і знизити вартість виробу. Практика показує, що тварини невеликих розмірів не можуть проникнути на територію через дрібні квадрати нижнього ярусу, а великих особин зупинять клітинки більшого діаметру.

Сітка ДФЛ має спеціальне оцинковане покриття. Нерідко покупці задаються питанням – для чого наносити оцинкування, якщо це збільшує вартість огорожі. Але у оцинковки є особливе призначення. Завдяки нанесенню цинкового покриття, дріт практично не піддається корозії. Це говорить про те, що ДФЛ не змінить свій зовнішній вигляд навіть через 25 років після початкової установки.

Велика область використання шарнірної сітки:

  • Сільське господарство. Лісова (фермерська) огорожа є відмінною загородою пасовища великої рогатої худоби.
  • Огорожа території школи, дитячого садка або спортивного майданчика. Собівартість металевої сітки невисока, а результат перевершує всі очікування.
  • Приватний сектор. Купити шарнірну сітку можна для огорожі прибудинкової території або відділення однієї частини двору від іншої.

Що стосується охоронного призначення, оцинковану ДФЛ не рекомендується використовувати для цієї мети. Справа в тому, що плетені клітинки не є достатньо надійними і не являють собою стійку перепону для зловмисників.

Де можна купити якісну ДФЛ?

Для того щоб отримати розрахунок вартості по вашому проекту, зверніться до представників «Міра Груп». Ми пропонуємо високоякісні вироби від виробника. Після оформлення замовлення на сайті ми зв’яжемося з вами для обговорення всіх можливих питань, щодо розміру клітинок, якості дроту, оцинкованого покриття, шарнірного плетіння і так далі.

Доставка проводиться по всіх регіонах України зручним способом. Співпрацюючи з «Міра Груп», ви зможете купити дійсно надійну продукцію за прийнятною ціною.

img

Переваги сітки ДФЛ

Дорожня сітка в рулонах є досить затребуваною огорожею в силу наступних якостей:

  • Так як шарнірні вузли забезпечують виробу певну рухливість, з даного матеріалу можна формувати найрізноманітніші варіації огорож.
  • Проста установка. При наявності мінімального набору інструментів встановити ДФО можна своїми силами без залучення професіоналів. Це говорить про те, що при виборі даного типу огорожі, також вийде заощадити на оплаті додаткових послуг.
  • Доступна вартість. За рахунок різної висоти осередків в процесі виробництва сітки надається можливість економії на використовуваних матеріалах. Тому даний тип огорожі має відносно невисоку ціну в порівнянні зі своїми аналогами.

Крім всіх перерахованих переваг, варто виділити високу зносостійкість шарнірної огорожі. Спеціальний оцинкований шар значно подовжує термін її експлуатації за рахунок виключення утворення корозії.

Дякую! Ми обов'язково вам зателефонуємо